• banner

Hurtownia artykułów biurowych – o nas

Poznaj naszą firmę

Nasza hurtownia artykułów biurowych istnieje na rynku już od 1990 roku. Dzięki temu, że posiadamy wieloletnie doświadczenie, wykonujemy naszą pracę rzetelnie i profesjonalnie, sprawiając, by obsługa naszego klienta, a także sprzedawane mu między innymi artykuły papiernicze i artykuły pasmanteryjne były na najwyższym poziomie.

Dbamy o to, by nasz asortyment, bez względu czy prowadzimy sprzedaż artykułów szkolnych, czy akcesoriów do odzieży, był najwyższej jakości, a wszystko po to, abyście byli usatysfakcjonowani.

Posiadamy na przykład artykuły biurowe i akcesoria krawieckie zarówno polskich jak i zagranicznych firm. Asortyment w naszym sklepie dostarcza Wam między innymi produkty niezbędne do codziennej pracy w biurze, a także artykuły szkolne i podręczniki, które są niezbędnym wyposażeniem szkolnego tornistra Waszych pociech.

Coś dla młodszych

Produkty dla najmłodszych (nie tylko zabawki, ale także na przykład artykuły szkolne) sprzedawane w naszym sklepie papierniczym posiadają atesty bezpieczeństwa oraz są nietoksyczne. Dzieciom gwarantujemy dobrą zabawę, a rodzicom spokój. Zależy nam na beztroskim i twórczym dzieciństwie każdego malucha, który przekracza próg naszego sklepu.

Kaprys odznacza się konkurencyjnymi cenami, które sprawiają, że od wielu lat nasz sklep wiedzie prym zarówno wśród klientów indywidualnych jak i niewielkich przedsiębiorstw.

Nasi pracownicy odpowiedzą na wszelkie pytania. Znamy nasze produkty, możemy za nie poręczyć, dlatego służymy fachowym doradztwem.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą hurtowni papierniczej.

 

sklep z upominkami przyrów